Реєстрація
Вхід

Юрист

Бажана заробітна плата: 20000

Місто: Київ
Категорія: Юристи, адвокати
Освіта: вища
Вік: 44
Зайнятість:


мета

Пошук нового працевлаштування у зв'язку з переїздом

Досвід роботи

за останні 5 років: участь у колективних переговорах та спорах, захист трудових і соціально-економічних прав трудящих (звільнення, зарплата, робочий час і час відпочинку, матеріальна і моральна шкода тощо), участь у судових розглядах з вищеназваних питань на боці працівника та організації, створення усіх процесуальних документів (скарги, заяви, позови тощо) та ведення справ в усіх судових інстанціях, консультування членів організації з питань цивільних, земельних, сімейних, трудових, соціальних, інформаційних та інших галузей права.
Досягнення - виплачено клієнтам за наданими послугами близько 800 000 грн. Надано 2 скарги прийняті ЄСПЛ з пенсійного та податкового права.

Освіта

Львівський національний університетім. І.Франка, 2000, спеціаліст (магістр)

Додаткова інформація

Користувач ПК, досвід роботи міжнародного, договірного, трудового, податкового, соціального, земельного права та відповідних процесів.

Працюю на результат у правовому полі, маю досвід роботи юристом більше 15 років, працював з українськими та міжнародними партнерами, англійська та російська вільно. Маю публікації 2017 року з питань проблем права.
Без шкідливих звичок.
Рекомендації та детальне резюме надам роботодавцеві.


Контактні дані доступні тільки зареєстрованим

Реєстрація     Увійти у панель управління


Реклама


Copyright Pracja.com.ua privacy policy