Реєстрація
Вхід
» »

Чи варто відгукуватися на вакансію, вимогам якої не відповідаєш?

Ви знайшли класну вакансію і з завмиранням серця читаєте список обов'язків і вимог, і тут ентузіазм ваш тане на очах: о, ні, це я не зможу, цього у мене немає, це я ніколи не робив... І ви закриваєте сторінку, навіть не дочитавши до кінця. Давайте розберемося - чи дійсно необхідно відповідати кожному пункту вимог?

Часто роботодавці складають оголошення про вакансії, зібравши там все, про що вони мріють, і описавши ідеальний образ працівника, який задовольнить їх на 200%.

Якщо ви впевнені в тому, що розумієте основну суть роботи і зможете з нею впоратися, якщо виконували схожі обов'язки, або замінювали іншого співробітника - сміливо відправляйте резюме на вакансію, яка вам сподобалася.

Але перш ніж ви натиснете кнопку "Відправити", вам доведеться трохи попрацювати над собою, і правильно написати резюме, щоб довести роботодавцю, що ви буквально "на волосок" близькі до того ідеалу, який зображений в оголошенні про вакансію.

Ви впевнені, що зможете зробити цю роботу, і ви в захваті від можливостей які вона дає? Тоді зробіть все від вас залежне і познайомтеся з ким-небудь із співробітників компанії, хто зміг би за вас поручитися. Якщо ви відповідаєте не більше ніж 60% вимог, то при подачі заявки онлайн - "з вулиці" - вас чекає невдача.

Напишіть супровідний лист

Висловіть свою впевненість і ентузіазм в супровідному листі. Опишіть, як ваша кваліфікація (яка, можливо, не згадана у вимогах) допоможе вирішити проблеми і завдання конкретної компанії. Опишіть ті свої сильні сторони, які посилять ваші навички. Відзначте, який внесок саме ви з вашими унікальними здібностями внесете в розвиток компанії.

В наступній статті поговоримо: Як зарекомендувати себе на новій роботі і Навіщо рекрутерам знати про вашу родину?


05.09.2016 14:13
» »
Мы у Facebook


Реклама


Copyright Pracja.com.ua privacy policy