Реєстрація
Вхід
» »

5 основних помилок при пошуку нової роботи

За підсумками року наш сайт підготував список типових помилок претендентів при пошуку нової роботи.

Контрпропозиція гарантує вам підвищення заробітної плати.

В останні роки все частіше фахівці, незадоволені умовами праці або заробітної платою починають шукати нове місце роботи, хоча звільниться з нинішньої вони зовсім не готові. Деякі з них витративши кілька місяців на пошук відповідного місця, тести, бесіди і переговори, і нарешті, отримавши довгоочікувану пропозицію, навпростець відправляються до свого роботодавця, в надії отримати контрпропозицію.

Більшість керівників, особливо у випадках, коли робота співробітника цілком влаштовувала, йдуть на такий крок, хоча і намагаються в процесі переговорів покласти на співробітника додаткові обов'язки або відповідальність. Але найголовніше, більшість шукачів які прийняли контрпропозицію не затримуються в компанії більш ніж на рік.

З одного боку сам здобувач, побачивши, що такий прийом спрацював, через певний проміжок часу намагається повторити його. З іншого керівник, бачачи відсутність лояльності до компанії з боку співробітника, з того самого моменту, коли зробив контрпропозицію, починає шукати резервний варіант на випадок рецидиву. Часто в процесі таких пошуків знаходиться не менш компетентний і досвідчений фахівець, але в той же час менш вимогливий до умов праці та рівня заробітної плати.

Професіонал своєї справи легко знайде собі роботу.

Більшість претендентів не віддають собі звіт, що ринок праці, це такий же ринок, живе по всім його правилами і умовами, і на ньому панує конкуренція як між кандидатами, так і роботодавцями, і до пошуку нової роботи необхідно ставитися з усією серйозністю.

Навіть маючи величезний досвід, в якійсь сфері, кандидатові не завжди вдається влаштуватися на роботу, на яку, здавалося він ідеально підходить, через невміння продати себе. На сучасному ринку праці кандидати за своєю суттю є товаром, а роботодавці покупцями, і красива упаковка і хороша рекламна компанія впливають на успіх продажу не менше ніж вміст.

Виходячи з цього, навіть для провідних фахівців своїх галузей, однією з найважливіших якостей під час пошуку нової роботи, є навик само презентації.

Трохи прикрашене резюме, допоможе вам отримати заповітну посаду.

Резюме успішного кандидата підпорядковується двом правилам: у ньому присутній логічний ланцюжок, що показує досягнення успіхів кандидатом протягом його кар'єри, і воно має бути підкріплене фактами.

По-друге особливо важливо, оскільки будь-яка серйозна компанія, намагається перевірити наведені факти та навести довідки про кандидата, і якщо в процесі перевірки, виявляться нехай навіть незначні перебільшення, до вас і до вашого резюме, відразу і повністю, пропаде довіра, навіть якщо більшість успіхів і досягнень зазначених у ньому цілком реальні.

Якщо ж це з'ясується вже після початку вашої трудової діяльності, то це може послужити приводом для звільнення вас через невідповідність займаній посаді.

На новій роботі будуть платити більше.

Це ще одне необґрунтоване очікування більшості кандидатів. Багато хто вважають, що на новій роботі їх зарплата повинна бути на 50-100% вище, ніж на попередній. По факту це виявляється не так, як показує практика, більшості шукачів у кращому випадку вдається влаштуватися на роботу із зарплатою вище на 15-20%, багато ж і зовсім влаштовуються на ту ж саму зарплату, у разі якщо їм пообіцяють подальшу перспективу кар'єрного та фінансового росту.

Знайомі не дадуть поганої поради.

Часто кандидати, що знаходяться в активному пошуку, відхиляють пропозицію відразу ж, як тільки почують назву компанії, тільки з-за того, що чули негативні відгуки про неї від друзів і знайомих.

У ряді випадків рекрутеру вдається переконати кандидата, умовити його пройти співбесіду і скласти про компанії свою власну, незалежну думку про компанію. Як показує практика 50% таких претендентів, все таки приймають пропозицію компанії і найчастіше роблять в ній успішну кар'єру.

Так що радимо вам не робити поспішних висновків, на підставі чуток і домислів, а власно скласти свою думку, зважити всі за і проти, і тільки тоді приймати рішення.

Читайте також: Сторінка історії Ордени та медалі СРСР а також Працевлаштувати переселенця готові більше половини роботодавців


26.05.2015 16:21
» »
Мы у Facebook


Реклама


Copyright Pracja.com.ua privacy policy