Реєстрація
Вхід
» »

Чого не слід робити, якщо ви раптом втратили роботу

На жаль, на сьогоднішній день ніхто не застрахований від того що втратить роботу. Така подія, що й казати, дуже неприємна, але не найстрашніша. Як діяти після втрати роботи знає кожен: прикласти всі сили для пошуку нової роботи. А от чого не треба робити після того, як Ви залишилися без роботи?

На початку ніяк не варто впадати у відчай. Труднощі потрібно долати, а ніяк не “схилятися» під їх натиском. Лише це сприйняття реальності допоможе впоратися з важкою життєвою ситуацією і почати пошуки її рішення.

Друге, що не слід робити, це відчувати сором через своє становище. Щодня величезна кількість людей виявляються звільненими з різних причин. І далеко не завжди це трапляється через самих працівників. Отже, у часовому відсутності роботи немає нічого ганебного. Набагато гірше, коли людина мириться з ситуацією і не прагне її поліпшити.

Третє безглузде заняття – це прийняття необґрунтованих рішень. Сильне потрясіння може спровокувати передчасне бажання змінити своє життя: змінити місце проживання, втекти з сім'ї, кардинально змінити рід діяльності. Можливо, такі витівки призведуть до хорошого результату. Проте, до того як брати на стільки вагомі рішення, треба обов'язково добре подумати, зваживши всі "за" і "проти".

Четверте, що протипоказано робити після того, як втратили роботу – це лінуватися. Якщо не почати активний пошук вільної вакансії відразу ж після того, як вас звільнили, лінь може взяти верх. А після відпочинку вкрай важко перебудуватися і перейти в робочий режим.

Наступне, чого не варто робити – це тринькати гроші. Ні хто не знає, наскільки довго триватиме ваше безробіття. Безперечно, хочеться сподіватися на краще, проте на всяк випадок економія не завадить. Прийшов час обмежити себе товарами першої необхідності, а про такі витрати, як предмети гардероба варто тимчасово забути.

Шосте, чого не можна робити – це йти в себе. Навколо безліч людей, які можуть чимось допомогти. Хто не будь, хто опинився в подібній ситуації також може дати корисну пораду з приводу пошуку роботи, а хтось, можливо, запропонує вільну вакансію.

Якщо вірити у свої сили і впевнено йти до наміченої мети, поява належною роботи не змусить себе чекати. Важливо бути впевненим у тому, що звільнення з роботи – це не кінець, а всього лише черговий щабель розвитку, що відкриває перед вами нові горизонти.

Читайте також: Ще раз про пошук роботи - як шукати нову роботу, максимально результативно і Українці бажають отримувати "білу" зарплату - дослідження.


25.05.2015 14:57
» »
Мы у Facebook


Реклама


Copyright Pracja.com.ua privacy policy