Реєстрація
Вхід
» »

Ще раз про пошук роботи

Припустимо Ви витратили дуже багато часу для підготовки чудового резюме і підготували чудове супровідний лист. Відіславши це резюме по оголошенню про вільну вакансію, ви практично відразу потрапляєте в ситуацію сумнівів — це той проміжок часу між процесом відсилання резюме та відповідним дзвінком роботодавця.

Дамо вам кілька рекомендацій, як трансформувати тяжке очікування дзвінка на свою користь, а не отримати нервовий зрив за час очікування відповіді від роботодавця. Подумайте тверезо. Природно ви в курсі, що крім вас, так само багато безробітних роблять все можливе, для того щоб отримати саме цю посаду. Напевне фірма скоріше за все просто переповнена листами. Є певна кількість кроків розвитку ситуації. Проте не останню роль відіграє час. Все залежить від того, як багато часу рекрутер згоден витрачати на фільтрування листів по оголошенню. Кваліфікований працівник кадрового відділу здатний відстежити величезну кількість Резюме, до того, як вибрати, хто з кандидатів має кращі здібності і оптимальний для цієї посади рівень освіти. І все таки, коли менеджер по підбору персоналу стикається з величезним обсягом кандидатів, то час їх обробки значно збільшується.

Позитивний погляд на речі. Управління вашими емоціями може стати найбільш великою проблемою. Навчіться відчувати себе комфортно навіть в найбільш некомфортних ситуаціях. Вірний спосіб навчитися — моніторити своє ставлення до подій. Спробуйте перетворювати ваше хвилювання в позитивні і оптимістичні почуття.

Проведіть більше часу з рідними. Безперечно, коли ви почнете трудиться, цього часу дійсно буде не діставати. Але все ж, не поспішаючи продовжуйте проглядати вакансії. Не припиняйте бути оптимістом. З почуттям страху не легко впоратися.

Задумайтеся про ситуацію, яка може статися, а не про ту, яка відбувається в нинішній момент. Життя відкриває перед нами багато аспектів. І Ви напевно точно не знаєте, чи сподобається Вам ця робота і бажана компанія, або далі вас чекає насправді більш цікава пропозиція.

Читайте також: Як вести себе на співбесіді з роботодавцем - як бажано подати себе під час інтерв’ю, а також Претенденти готові стартувати з невеликої зарплати - дослідження.


25.05.2015 15:14
» »
Мы у Facebook


Реклама


Copyright Pracja.com.ua privacy policy