Реєстрація
Вхід
» »

Кілька важливих фінансових питань роботодавцю

Про що варто поцікавитися у наймача ще на першій співбесіді, щоб уникнути неприємних сюрпризів після працевлаштування. «Скільки я буду отримувати?», - це головне фінансове питання, які уточнює здобувач у рекрутера або керівника під час співбесіди. Якщо сума підходить, то кандидат приймає пропозицію. Але після виходу на роботу його можуть очікувати сюрпризи: відпустка не оплачується, соціальний пакет не передбачений, в компанії існує система жорстких фінансових стягнень.

Якщо для вас важливі ці нюанси, якими варто поцікавитися ще до початку роботи. Це дасть можливість порівняти і вибрати посаду з урахуванням всіх фінансово важливих аспектів зараз і в майбутньому.

Якщо ви вибрали модель співпраці «роботодавець-працівник», то уточніть, чи чекає на вас випробувальний термін, або ви будете проходити стажування.

Робота на випробувальному терміні завжди оплачується. А ось стажування немає (якщо працівник є просто помічником діючого спеціаліста). Але коли стажер виконує завдання самостійно, то йому повинні йти певні виплати.

Домовляючись про розмір окладу, дізнайтеся, що передбачає роботодавець, озвучуючи вам цифри: це сума до або після вирахування податків з вашого заробітку?

Якщо обрана модель стосунків «замовник-виконавець», то виплати будуть проводитися за кінцевий результат у тому розмірі, який вказаний в договорі. Також в ньому може бути передбачена передоплата.

Трапляється, що працівник навмисно або випадково завдає роботодавцеві збиток: порушує трудову дисципліну, техніку безпеки, псує інструменти, оргтехніку, засоби пересування, матеріали. Ще до початку роботи з'ясуйте, чим це може загрожувати.

Пам'ятайте, що заробітна плата і умови праці - це завжди індивідуальна домовленість претендента і працедавця. Головне врахувати всі моменти і зважити «за» і «проти». В одній компанії ви зможете отримати вищу зарплату, але трохи менше днів відпустки і залишитися без соціального пакету. А в іншій - будуть кращі умови праці, але, можливо, нижче оклад. Вибирати, що важливіше, вам. Але перш ніж зробити цей вибір, постарайтеся дізнатися максимум про своє потенційне робоче місце.

Читайте також: Чого бояться здобувачі, і як це впливає на пошуку роботи і Знайти підробіток.


28.11.2016 12:00
» »
Мы у Facebook


Реклама


Copyright Pracja.com.ua privacy policy