Реєстрація
Вхід
» »

Як одягтися на співбесіду

Правильний костюм допоможе справити потрібне враження на співбесіді. Сьогодні ми розповімо, що доречно надіти на зустріч з HR.

Для співбесіди варто одягатися ретельніше, ніж ви зазвичай ходите на роботу, - це правило хорошого тону. Крім того, від першого враження багато у чому залежить ваш успіх.

Найважливіша порада щодо костюма, яку можна дати тим, хто вирушає на співбесіду: вибирайте одяг, в якому вам комфортно. Тобто костюм повинен відповідати діловому дрес-коду і вам повинно бути в ньому зручно - нічого ніде не тисне, не натирає, не зморщується. Від того, наскільки добре ви себе відчуваєте, наскільки собі подобаєтеся, залежить ваша впевненість в собі.

Тому якщо ви не звикли носити ділові костюми або купили для співбесіди новий - «поживіть» в цьому одязі. Походіть у ньому трохи по будинку, підійдіть до дзеркала і відрепетуйте те, що хочете розповісти про себе HR. Це точно не буде зайвим.

Образ для співбесіди має бути мінімалістичним - ви демонструєте не стільки себе, скільки свої ділові навички. Навіть якщо співбесіда на креативну посаду, на перше інтерв'ю з HR краще вибрати підкреслено діловий образ. Потрібно зробити акцент на своїх творчих здібностях - акуратно пограйте з аксесуарами. Яскраві деталі додадуть креативності.

Вибираючи костюм і аксесуари, зверніть увагу на кольори, які плануєте використовувати для створення свого образу.

Віддайте перевагу неяскравим, чистим кольорам. Темно-синій і його відтінки свідчать про серйозність здобувача, його цілеспрямованість і комунікабельність. Насичений темно-бірюзовий - демонструє лідерські амбіції.

Відтінки сірого і коричневого - показують надійність і прагнення до стабільності.

Добре підходить для співбесіди бежева гама - спокійна і врівноважена.

Модний у цьому сезоні бордово-винний колір підходить для співбесіди, але за умови, що ви досить впевнені в собі, а от червоний колір рекомендується вибирати виключно для аксесуарів.

Пам'ятайте що, всього 3% роботодавців зізнаються, що для них абсолютно неважливо, у якому вигляді до них з'явиться претендент: «Головне, щоб людина принесла портфоліо і була адекватна»; «Якщо претендент ідеально підходить, то зовнішній вигляд відступає на другий план». Тому робіть висновки: ризикнути кар'єрою і проявити індивідуальність або підлаштуватися під загальні правила.

У наступній статті поговоримо: Які питання задають керівництву перспективні співробітники, а також про Зміни до КзПП, листопад 2018 року.


08.01.2018 11:42
» »
Мы у Facebook


Реклама


Copyright Pracja.com.ua privacy policy