Реєстрація
Вхід
» »

Які питання задають керівництву перспективні співробітники

Слухати і говорити - найважливіші складові як в особистих, так і у професійних відносинах. Навчившись ставити правильні питання, ви зможете отримувати правильні відповіді, які допоможуть побудувати кар'єру вашої мрії. В тому числі керівництву.

«Що я роблю добре, а над чим слід попрацювати?»

Таке питання покаже вашу зацікавленість у роботі і реальну залученість до процесу. До того ж відповідь на нього дозволить виявити ваші сильні і слабкі сторони, зрозуміти, в якому напрямку варто рухатись.

Не думайте, що поставивши таке запитання, ви будете виглядати слабким або підлабузником. Навпаки! Повірте, і керівництво, і колеги цінують людей, яким не все одно, як їх робота відбивається на функціонуванні компанії в цілому.

«Які навички і вміння мені варто вдосконалити, щоб працювати краще?»

Досконалості немає меж, а це означає, що навіть самому перспективному працівнику є куди зростати. Якщо ви розглядаєте подальше просування по кар'єрних сходах, запитайте у шефа, як ще вам розвинути власні здібності. Можливо, ви б могли розширити поле діяльності, збільшити ефективність команди, підвищити продажі. Запитайте у шефа прямо, що ви можете поліпшити в собі і своїй роботі, щоб стати кориснішим для компанії.

«Є інші проекти і завдання, в яких я міг би взяти участь?»

Якщо всі підконтрольні вам завдання виконані, а ви готові прийняти на себе ще більше відповідальності, не соромтеся про це сказати. Запросіть керівника - це ваш ключ до успіху.

Радимо Вам частіше звертатися до керівництва за зворотним зв'язком, якщо ви не хочете втрачати свій шанс.

Читайте також: Зміни у КЗпП, лютий 2018 року і Зміни до КзПП, липень 2019 року.


29.01.2018 11:58
» »
Мы у Facebook


Реклама


Copyright Pracja.com.ua privacy policy