Реєстрація
Вхід
» »

Як знайти нову роботу не звільняючись із старою

Ті, хто хоча б раз займався пошуком роботи, представляють який це виснажливий процес. Треба розглядати купу вакансій в газетах, Інтернеті, ходити на співбесіди, тремтіти в очікуванні дзвінка. І ось ви, не без складнощів, але знайшовши бажану посаду, усвідомлюєте, що дана робота не те, що ви хотіли. І нині ви хочете знайти собі іншу роботу, тим не менш, вважаєте, що "йти в нікуди" - небезпечно. Так як же знайти нову роботу, не звільняючись із попередньої?

1. Ні в якому разі не ставте до відома начальника

Є безліч думок щодо того, розповідати начальнику про ваші плани або промовчати. З однієї точки зору – це неетично і ймовірно доведеться піти на змову зі своєю совістю. Але все ж, розум каже, коли ви вчините по совісті і зануритеся з головою у невідомість, то нічим хорошим це не закінчиться. Зрозуміло ж, може пощастити, і ви влаштуєтеся на роботу через пару тижнів, однак часом проходять дні і тижні, гроші закінчуються, і обставини йдуть так, що ви зможете взятися за роботу з умовами значно гіршими, ніж на попередньому підприємстві. Однак коли б ви знали про це до того, як звільнитися, то ймовірно і потреба в пошуку вакантної посади відпала б. Отже, ніяк не варто повідомляти начальство про свої наміри, найважливіше – це фінансова забезпеченість.

2. Нікому не розповідати

Під час пошуку вакантної посади, поки ще ви не розпрощалися зі старою роботою, головне – конфіденційність. Не варто повідомляти про свої плани співробітникам. Пам'ятайте, все таємне може стати явним. З метою розсилати своє резюме користуйтеся особистою, а не фірмовою електронною поштою, оскільки дуже ймовірно, що його переглядає служба безпеки вашої фірми. Не слід у себе на робочому комп'ютері розміщувати папку і документ під назвою "Резюме", необхідну інформацію необхідно зберігати і переглядати вдома: там вам точно не завадить. В резюме залишайте тільки номер свого стільникового телефону. У разі якщо вам передзвонили, і це сталося в робочий час, то спробуйте ввічливо домовитися про повторний дзвінок. Не бажано вести такі переговори при сторонніх.

3. Співбесіда

У випадку, якщо вам передзвонили і викликали на співбесіду на роботу, то не варто ходити туди в робочий час, тому що це може забрати приблизно 2-3 години, що викличе підозри. Спробуйте домовитися про інтерв'ю до робочого дня або після його закінчення, майже завжди в такій ситуації роботодавці йдуть назустріч.

4. Як поводитися на співбесіді

Безумовно, протягом співбесіди вам зададуть питання, чому, ще не звільнившись із старої роботи, ви шукаєте для себе інше місце. Необхідно чесно дати відповідь на це питання, однак не слід, поширюватись про те, що вас не задовольняє теперішній роботодавець, на скільки роботи багато, а зарплата не зростає. Це можна сказати іншим способом, делікатніше. Наприклад, ви відчули, що вам потрібно рости далі, однак нинішнє робоче місце обмежує можливість професійного росту. Важливо згадати, що перед своїм відходом ви доведете до кінця свої колишні справи і порекомендуєте поточному роботодавцю когось на своє місце.

5. Відпустка

Є ще одна можливість, вирішити все більш просто. Нову роботу ідеально шукати у відпустці. У вас буде проміжок часу, щоб розглянути пропозиції, відвідувати інтерв'ю з роботодавцями. І підсумок буде ефективніше, вас нічого не буде відволікати від цього процесу, і не доведеться вигадувати нові відмазки для начальства і товаришів по службі.

Читайте також: 25% менеджерів українських компаній пишуть негативні відгуки про свого роботодавця і сторінка історії Ордени та медалі СРСР.


26.05.2015 14:45
» »
Мы у Facebook


Реклама


Copyright Pracja.com.ua privacy policy