Реєстрація
Вхід
» »

Кому вигідні працівники без досвіду

Запитайте керівника будь-якої організації, який критерій при прийомі фахівця на роботу для нього є визначальним. І практично кожен відповість: "Професійний досвід". Ну а досвід, як відомо, набувається в процесі роботи, і ніяк інакше. Тому не дивно, що більшість випускників навчальних закладів виявляються не в змозі знайти для себе не тільки престижну роботу, але навіть роботу за фахом, розповідає фахівець порталу робота у Краматорську.

Тим не менш, сказати, що у молодих сьогодні зовсім немає шансів вдало працевлаштуватися, було б неправдою. Хороший шанс є у тих, хто володіє іноземною мовою (а краще кількома), є досвідченим користувачем ПК, вміє добре говорити і бути легким у спілкуванні. Далеко не останню роль відіграє і зовнішній вигляд. Акуратна, одягнена зі смаком людина вже на підсвідомому рівні викликає розташування.

Дуже важливим виявляється і вміння реально порівняти свої бажання щодо роботи — посади, рівня заробітної плати, престижності фірми і т. д. — зі своїми можливостями і здібностями. Наш досвід показує, що багато людей вважають себе більш професійними і компетентними, ніж є насправді. Щоб не припускатися подібної помилки, рекомендуємо прислухатися до наступних порад.

Якщо ви вважаєте, що у вас гарний англійський, зустріньтеся з фахівцем, поговоріть з ним, попросіть його оцінити ваш рівень підготовки. У ваших інтересах знати справжній стан справ. Якщо ви вважаєте, що у змозі вивчити комп'ютер за два дні, — спробуйте це зробити вже сьогодні.

Якщо ви вважаєте, що виглядаєте досить по діловому, зверніть увагу на тих, хто працює в тому місці, де вам хотілося б працювати, поспостерігайте за їх манерою говорити і рухатися, подивіться на стиль одягу. Це люди, які несуть імідж фірми. А тепер вирішите — відповідаєте ви цьому стилю або він потребує доопрацювання і редагування.

Отже, на сьогоднішній день можна з упевненістю констатувати, що вища освіта не є гарантією хорошої і оплачуваної роботи. На перше місце для роботодавців виходить професіоналізм, т. к. досвідчений фахівець почне швидше приносити прибуток фірмі. Але якщо у вас немає досвіду роботи, подумайте, що б ви могли запропонувати фірмі в якості компенсації. Тому що друга вимога після професіоналізму — це особистісний потенціал фахівця, який передбачає активність, високу комунікабельність, відповідальність, самостійність, вольові якості.

Також рекомендуємо вам прочитати: Народні легенди про працевлаштування і Зміни до КЗПП України, грудень 2015.


07.12.2015 13:13
» »
Мы у Facebook


Реклама


Copyright Pracja.com.ua privacy policy