Щоб уникнути гірких розчарувань і професійного вигоряння, задумайтеся: своєю справою ви займаєтеся? Чи потрібно прагнути до підйому службовими сходами або цікавіше будувати горизонтальну кар'єру, стаючи визнаним гуру в професії? Адже радість від високої зарплати і гучної назви посади буде тривати недовго, якщо справа, якою ви займаєтеся, не приносить задоволення.
Хоча психологи і кажуть, що перфекціонізм не дуже гарна риса характеру, для кар'єри ця якість дуже навіть корисна. Чим би ви не займалися, забезпечуйте максимально високу якість своєї роботи. Як би банально це не звучало, але хороша робота — запорука просування по службі.
Іноді буває, що виконати всю роботу на "відмінно" не виходить — просто не вистачає часу. Ситуація, знайома багатьом: вдома з бабусею залишилася маленька дитина, а на роботі чекає звіту начальник. Як бути?
Спокійно подумайте, що для вас важливіше в даний момент. Отримати зайві очки в кар'єрній гонці, залишившись в офісі на вечір? Або провести час з дитиною? Однозначної відповіді немає і не може бути.
Кар'єра — це завжди відносини, уміння домовлятися з різними людьми. Приймати непопулярні рішення в інтересах компанії — це те, без чого неможливо досягти дійсно високого поста. Однак при цьому ви повинні керуватися законом, простими правилами справедливості та етики. Тільки тоді ви уславитеся не тираном, а адекватним керівником.
Це правило — прямий наслідок нашої першої заповіді. Ваша справа має захоплювати вас, змушувати вас відчувати гордість за результати — свій особистий і компанії в цілому.
В наступній статті розбираємо: Зміни до КЗПП України, грудень 2015 і Як правильно сприймати критику керівника.