Реєстрація
Вхід
» »

Часті зміни записів у трудовій книжці - перевага чи недолік?

Сьогодні на ринку праці з'являється все більше спеціалістів, які часто змінюють не лише місце роботи, але і професійну сферу. В трудовій книжці записи рясніють з різницею в півроку зовсім у різних індустріях. Згідно з проведеним дослідженням, 50% роботодавців віддадуть перевагу спеціалісту зі стажем в одній компанії за його сталість, 30% роботодавців віддадуть перевагу кандидату зовсім без досвіду, ніж тому, чий досвід підсумовується з різних сфер.

При такій статистиці, довжина вашого послужного списку не дорівнює його якості в очах потенційного роботодавця. Консервативні роботодавці не горять бажанням брати у свій штат непосидючих співробітників. Де гарантії, що через півроку, коли у Вас будуть вкладені сили на навчання та покладено зобов'язання по довгостроковим проектам, Ви не зірветеся знову? Знайти роботу при такому упередженому ставленні важко.

Як піднести часту зміну місць роботи так, щоб роботодавець оцінив достоїнства вашої багатогранної кандидатури і зрозумів кінцеву мету професійної чехарди. У вашому трудовому багажі сумарно великий досвід роботи і ваше завдання грамотно піднести інформацію про нього в резюме.

Швидка адаптація до нових умов

Для сучасного світу вміння швидкої адаптації до нових умов, є вагомою перевагою перед іншими претендентами. Ваша готовність взятися за нову справу позачергово від інших завдань - очевидний плюс! У Вас великий досвід роботи і Вам не потрібен час на розкачку і моральну підготовку до справи. Ви звикли відразу приступати до виконання поставленого завдання. Щоб не бути голослівним, вкажіть у резюме досвід роботи в компанії, де Ви досягли швидкого результату, повідомте про конкретні здобутки.

Командний гравець з досвідом

Під час співбесіди одне з найбільш поширених питань від роботодавця якраз стосується готовності знаходити контакт, влитися в згуртовану команду професіоналів. Керівнику важливо знати, кого він бере на борт і наскільки швидко Ви впишіться в усталений колектив.

Ваше коло спілкування помітно ширше, ніж у колег, які все життя працюють на одному місці. Ви краще орієнтуєтеся у відносинах з людьми і швидше знаходите точки дотику, так вкажіть у резюме ці якості. Знаходити роботу в різних професійних сферах зможе не кожен. Роботодавці дійсно звертають увагу у резюме на особисті якості кандидата.

Універсальний співробітник

Ви встигли спробувати себе в якості менеджера з продажів, маркетолога, копірайтера, графічного дизайнера, а тепер претендуєте на посаду контент-менеджера. У роботодавця може виникнути відчуття, що Ви не знаєте чого хочете. Ваша задача відбити в резюме зв'язок, що всі ці галузі суміжні, що Ви засвоїли найбільш корисні професійні компетенції на кожній з попередніх позицій і готові їх продемонструвати на практиці тут і зараз.

Таким чином, він отримує не вузько спрямованого фахівця, а експерта з досвідом з різних професійних сфер в одній особі. Акцент у Вашому резюме повинен бути зроблений саме на єднання всіх попередніх місць роботи, навіть якщо вони на перший погляд, зовсім не пов'язані між собою. Розпишіть, де і чому Ви навчилися. Під час співбесіди продемонструйте приклади виконаних завдань і підводить до думки, що такого досвіду роботи, який є у Вас, він не знайде ні в одному іншому співробітнику навіть з великим стажем.

Як бачите, при грамотному підході до складання резюме, мінуси перетворюються в плюси, які допоможуть знайти роботу і переконати роботодавця у правильності прийнятого рішення, взяти на роботу саме Вас!

Наступного разу поговоримо: Як справлятися з багатозадачністю, а також Які питання потрібно задавати на співбесіді.


02.05.2016 13:46
» »
Мы у Facebook


Реклама


Copyright Pracja.com.ua privacy policy