Реєстрація
Вхід
» »

Які питання потрібно задавати на співбесіді. Пам'ятка для шукача.

Співбесіда це не тільки час каверзних запитань від роботодавця і різноманітна перевірка ваших інтелектуальних і психологічних особливостей. Інтерв'ю є також найкращим моментом для шукача з'ясувати всі найважливіші моменти майбутньої роботи, щоб не погоджуватися на "кота у мішку".

І так, що необхідно запитати при першій зустрічі з HR фахівцем:

1. Для початку дуже важливо знати чи нова це позиція, чи це старе робоче місце. Якщо це місце старе, необхідно дізнатися причини звільнення попереднього співробітника. У разі розірвання договору з боку роботодавця, ви зможете зрозуміти, які помилки зробив ваш попередник і запобігти їм у майбутньому. Якщо посада нова, постарайтеся як можна докладно розпитати про те, чого очікує керівництво від введення цієї штатної одиниці.

2. Наступним вашим питанням повинно стати питання про посадові обов'язки. Часто трапляється, що обов'язки, зазначені в оголошенні про працевлаштування і реальні сильно різняться. Краще одразу дізнатися, що від вас будуть вимагати і оцінити співвідношення "зарплата-вимоги". Також, роботодавці люблять включати в перелік обов'язків пункт "доручення керівника", попросіть інтерв'юера повністю оголосити весь список можливих доручень, а в майбутньому, створити документ з докладним списком ваших посадових обов'язків.

3. Не забудьте уточнити у роботодавця тривалість випробувального терміну і результат, який компанія очікує від вас отримати за цей час. Чим вам це допоможе? В першу чергу, володіючи цією інформацією, вам буде простіше зорієнтуватися в робочому процесі і спланувати свої дії для досягнення поставленої мети. По-друге, ви відразу зможете оцінити свої сили і не витрачати свій час даремно на випробувальний термін.

4. Обов'язково варто дізнатися чи проводить компанія навчання нових співробітників. Багато організації приймають на існуючі посади шукачів без досвіду і не проводять ніякого навчання або введення в роботу. Краще дізнатися про це заздалегідь і зрозуміти впораєтеся ви, чим зіткнутися з цим непідготовленим.

5. Більшість з нас не любить піднімати питання про гроші і заробітну плату, але в цьому випадку це зробити просто необхідно - робота нам потрібна для грошей. Дізнайтеся свою фактичну зарплату на час випробувального терміну і після нього, а також, з якої суми будуть нараховуватися всі соціальні виплати (декретні, лікарняні та інше).

6. Всі ми мріємо про запаморочливу кар'єру, поцікавтеся у ейчара які професійні перспективи відкриються перед вами в їх компанії, через скільки місяців або років вам розраховувати на підвищення і наскільки може збільшитися ваші дохід.

7. І останнє, але дуже важливе питання - як довго чекати рішення з приводу вашого працевлаштування. Незважаючи на те, що здобувач знаходиться в більш підпорядкованому становищі, його час так само цінний, як і час керівника. Домовтеся про термін для винесення рішення - це покаже вас, як ділову людину і не дозволить витратити час на порожні очікування.

Також рекомендуємо вам прочитати: 9 помилок, які зіпсують ваш робочий день з перших хвилин і П'ять переваг пошуку роботи влітку.


06.06.2016 11:00
» »
Мы у Facebook


Реклама


Copyright Pracja.com.ua privacy policy