Реєстрація
Вхід
» »

Як швидше втягнутися у роботу

Після довгої перерви, будь то новорічні канікули чи відпустка, влитися у роботу завжди нелегко. Фахівці порталу робота у Слов’янську зробили сім корисних порад: як зробити перехід до робочих буднів плавним, а напруження і стреси залишити в стороні.

1. Повертаємося заздалегідь

Якщо ви проводите довгі вихідні (або, до речі, відпустку) десь у від'їзді, то краще повернутися додому за два-три дні до виходу на роботу. У вас повинна бути можливість спокійно розпакувати валізи, зустрітися з друзями, та придбати додому продукти, в кінці кінців. З літака в офіс — хибна тактика, тому що в робочий процес буде дуже важко влитися.

2. Готуємо підґрунтя

Вже в останні дні свят починайте, по можливості, перевіряти свою поштову скриньку. Так ви зможете хоча б трохи уявити, що чекає вас в офісі в перший робочий день. Ці дії також допоможуть вам психологічно налаштуватися на початок трудових буднів.

3. Працюємо над збитими біоритмами

На новорічних канікулах багато частенько лягають за-опівночі, і просинаються теж не рано. Після двох тижнів безсистемного режиму особливо складно вставати на роботу, а недосип перших днів ще й позначається на її якості. По-перше, постарайтеся лягати раніше в перші робочі дні. По-друге, в обідню перерву постарайтеся хоча б на 10 хвилин виходити на вулицю. Під дією сонячних променів в організмі виробляється гормон мелатонін, який допомагає налагодити режим сну і неспання.

4. Не звертаємо гори

Дуже важливо зробити плавний перехід від довгих вихідних до робочих буднів. В перший же день не варто приходити на роботу, сідати у своє крісло і тут же пірнати з головою у роботу. Пройдіться по кабінетах, привітайтеся з колегами, дізнайтеся, як пройшли їхні вихідні, в якому вони настрої. На перші робочі дні після довгих вихідних або відпустки, також не радять призначати важливих зустрічей і планувати відрядження.

5. Плануємо

Поширена помилка після довгих вихідних — спроба зайнятися всім і відразу. Для початку визначте для себе пріоритети та розставте справи за їх важливістю для роботи, і для вас особисто. Постарайтеся скласти план першого робочого дня, а краще — тижня. З готовим планом вам доведеться приймати менше рішень. Для прийняття рішень потрібна сила волі — а після довгого відпочинку її часто не вистачає.

6. Починаємо з рутини

У перший робочий тиждень намагайтеся займатися в основному рутинною роботою. По-перше, у вас буде менше шансів завалити відповідальне завдання, а по друге, виконання повсякденних обов'язків допомагає швидше втягнутися в роботу. Якщо будете ставити грандіозні плани й не справлятися з ними, це тільки посилить зневіру і апатію.

7. Зберігаємо гарний настрій

Після новорічних канікул у багатьох спостерігається ендорфіновое голодування: кілька днів стабільного впорскування в організм гормонів щастя змінюються "синдромом раптової відміни".

Щоб собі допомогти — приберіть ялинку, всю мішуру і зробіть генеральне прибирання, це допомагає впоратися з святкової залежністю. Одним із способів швидкого підйому настрою співробітників було визнано відмову від віконних завіс — відповідно до одного з досліджень, офісні службовці перестають сумувати, коли вікна вільно пропускають світло і дозволяють дивитися на вулицю.

В наступній статті розбираємо: Чи брати на роботу колишніх підприємців, а також Офісні правила етикету.


25.01.2016 13:52
» »
Мы у Facebook


Реклама


Copyright Pracja.com.ua privacy policy