Реєстрація
Вхід
» »

Чи брати на роботу колишніх підприємців

До вас на співбесіду прийшов кандидат. З його резюме і оповіді, кілька років він працював сам на себе — був підприємцем. Але потім щось пішло не так, і ось уже колишній власник бізнесу сам шукає роботу, як найманий працівник. Брати чи не брати? Розібратися нам допоможуть фахівці сайту робота у Бердянську.

В цілому, підприємці такі ж люди, як багато ваших співробітники. Але є ряд важливих нюансів, які ви повинні врахувати.

Відповідальність і самостійність

Якщо людина колись сама займався бізнесом, то вона, як мінімум, не позбавлена почуття відповідальності. Вона розуміє, що значить самостійно приймати важливі рішення. Навіть якщо його рішення не привели його власний бізнес до процвітання. На будь-якому новому робочому місці така людина проявить свою "підприємницьку жилку". Вона буде діяти про активно і не чекати схвалення зверху за будь-якого приводу. Поставте такого співробітника в жорсткі рамки, змусьте погоджувати кожен крок, і ви втратите його за пару місяців. Підприємцю потрібна свобода дій і можливість проявити себе. Якщо у вашій компанії немає місця подвигу, підприємцям у ній точно робити нічого.

Тимчасовий притулок або робота на все життя

Завжди є ймовірність, що хороший співробітник вас покине в пошуках нових горизонтів. З підприємцями цей ризик значно вище звичайного. Будь-хто, хто спробував побудувати свій бізнес хоча б раз, завжди шукає можливість зробити це знову.

Я сам колись працював за наймом, тимчасово відсторонившись від свого бізнесу. Через кілька років я залишив тепле місце під крилом великій компанії, щоб повернутися туди, де є ризик, свобода і самостійність. Туди, де я можу зробити більше.

Єдиний спосіб утримати працівника з підприємницьким духом — правильно його мотивувати.

По-перше, він повинен чітко бачити свій внесок у загальну справу компанії.

По-друге, він повинен бачити можливості для розвитку.

У вашій компанії можна рухатися по кар'єрних сходах? Є можливість з менеджера середньої ланки вирости в топ-менеджера? У вашої компанії є хоча б теоретична можливість отримати частку в спільному бізнесі або опціони? Якщо нічого цього немає, підприємець знайде кращу компанію.

Що робити якщо він вирішив піти у власний бізнес?

Краще розлучитися по-доброму. Хто знає, як повернеться життя? Можливо, ви зможете взаємовигідно співпрацювати на рівні компаній. А можливо, через пару років підприємець повернеться до вас із новим досвідом і багажем знань.

Загалом, якщо у вас працює заповзятлива, активна людина — це завжди удача. Головне — знайти для нього правильне місце і застосовувати правильні підходи.

В наступній статті поговоримо: Чому керівники відмовляються від особистих кабінетів а також Як пройти тест на детекторі брехні при прийомі на роботу.


25.01.2016 14:22
» »
Мы у Facebook


Реклама


Copyright Pracja.com.ua privacy policy