Реєстрація
Вхід

Работодавцю


5 методів співбесіди

Плануючи сценарій співбесіди, необхідно заздалегідь визначити його мету і методи. Не всі способи інтерв'ю ефективні і доцільні . . .

читати »

Приховане маніпулювання керівником

Запам'ятайте, в світі не буває неманіпульованих керівників. Якщо керівник вважає, що по відношенню до нього цього не відбувається, то це означає тільки одне: співробітники маніпулюють особливо майсте . . .

читати »

Працівники різного віку: плюси і мінуси спільної роботи

Так вже влаштований наш світ, що на зміну старим канонам приходять нові правила, старе покоління змінюється на нове, тим самим відбуваються оновлення всередині цих систем . . .

читати »

Як перемогти плинність персоналу

Плинність кадрів - одна з важливих і болючих проблем сучасних компаній. Сказати, що велика плинність негативно позначається на бізнесі - не сказати нічого . . .

читати »

Як правильно лаяти своїх підлеглих

В ідеальному світі співробітники працюють добре, ніколи не помиляються і не втомлюються, вони люблять свою роботу і відмінно з нею справляються кожен день . . .

читати »

4 поради як стимулювати розвиток співробітників

Ми вже ділилися з вами своїми думками про навчання співробітників. Зокрема, ми розповіли, чому воно повинно бути безкоштовним . . .

читати »

Чи брати на роботу колишніх підприємців

До вас на співбесіду прийшов кандидат. З його резюме і оповіді, кілька років він працював сам на себе — був підприємцем. Але потім щось пішло не так, і ось уже колишній власник бізнесу сам шукає роботу . . .

читати »

Чому навчання співробітників повинно бути безкоштовним

Кожна організація рано чи пізно стикається із завданням навчання співробітників. Це може бути навчання нових щойно прийнятих в штат людей, або ж підвищення кваліфікації всієї компанії або відділу. . . .

читати »

Що робити, якщо працівник просить підвищити зарплату?

Отже, це сталося: до вас прийшов співробітник і сказав, що йому пора підвищити зарплату. У цей момент найголовніше - зрозуміти, що все вже не буде як раніше . . .

читати »

Як боротися із запізненнями співробітників

Питання про те, як боротися із запізненнями співробітників рано чи пізно постає перед кожним керівником. Регулярне порушення трудової дисципліни може вивести з рівноваги будь-якого начальника, навіть . . .

читати »

Наступна сторінка » Остання сторінка » »
Мы у Facebook


Реклама


Copyright Pracja.com.ua privacy policy