Реєстрація
Вхід
» »

4 поради як стимулювати розвиток співробітників

Ми вже ділилися з вами своїми думками про навчання співробітників. Зокрема, ми розповіли, чому воно повинно бути безкоштовним.

Зараз фахівці сайту робота у Кам'янець-Подільському дадуть ще 4 прості поради, які допоможуть вам стимулювати розвиток вашого колективу.

1. Дозвольте навчання в робочий час

Ви можете скільки завгодно розповідати про важливість самоосвіти, але не кожен співробітник готовий вчитися ввечері після роботи або на вихідних. У кого-то сім'я і діти. У кого-то серйозне хобі. У кого-то спорт. Висновок: дайте працівникам можливість вчитися прямо в офісі у робочий час. Наприклад, у нас в Pracja.com.ua вважається нормальним, і навіть заохочується, якщо співробітник годину часу в день приділяє читанню профільної бізнес-літератури. А якщо у ваших колег «немає часу на самоосвіту», порадьте їм почати книги з тайм-менеджменту :)

2. Заведіть бібліотеку

Щоб в офісі було, що читати, заведіть офісну бібліотеку. Для початку достатньо попросити всіх співробітників принести з дому бізнес-книги, які вони вже прочитали. варіант — електронні видання. Наприклад, ми 2 роки тому подарували всім співробітникам на Новий рік модні цифрові читалки і відкрили внутрішню онлайн бібліотеку. Тепер кожен може завантажити собі на пристрій потрібну літературу для самоосвіти.

До речі, зробивши бібліотеки, не забувайте регулярно оновлювати асортимент книг. Дайте можливість співробітникам замовляти те, що вони хочуть читати.

3. Обміняйте п'ятницю на суботу

Припустимо, ви вирішили організувати своїм співробітникам внутрішній тренінг. Найняли тренінгову компанію. Погодили план навчання. Залишилося узгодити час. Часто хороший тренінг триває 2 дні. Не кожен співробітник готовий виділити на навчання всі вихідні. З іншого боку, не кожен роботодавець готовий відправляти на тренінг цілий відділ на 2 робочих дні.

Є приємне компромісне рішення. Один робочий день, скажімо п'ятницю, співробітники не працюють і проходять тренінг. Але за це жертвують на другий день тренінгу один вихідний (зазвичай суботу). Зрештою, всі сторони зацікавлені в тому, щоб співробітники пройшли навчання. Буде справедливо, якщо кожна сторона піде на поступки.

4. Сходив на тренінг — відзвітуй

Зазвичай співробітники хочуть відвідувати зовнішні семінари і тренінги. Проблема в тому, що ефект від такого заходу часто неочевидний. Людина пропустила робочий день за погодженням з компанією і розповіла, що відмінно провела час і багато чому навчився. Добре. Припустимо, навчився. Але як це перевірити?

Хороший спосіб вирішення цієї проблеми — заздалегідь домовлятися, що після повернення з тренінгу співробітник зробить міні-презентацію для колег. В цій презентації можна тезисно розповісти основні ідеї, які звучали на семінар чи тренінг.

Таким чином, ми вирішуємо дві проблеми. По-перше, цікаві нові ідеї стануть надбанням всього колективу. По-друге, працівник краще запам'ятає матеріал семінару, так як буде знати, що потім потрібно буде відзвітувати перед іншими.

Наступного разу розберемо: Як правильно подати недоліки?, а також Поради тим, хто збирається у відрядження.


14.03.2016 13:43
» »
Мы у Facebook


Реклама


Copyright Pracja.com.ua privacy policy