Реєстрація
Вхід
» »

Працівники різного віку: плюси і мінуси спільної роботи

Так вже влаштований наш світ, що на зміну старим канонам приходять нові правила, старе покоління змінюється на нове, тим самим відбуваються оновлення всередині цих систем. Не є винятком і консорціум співробітників. Постійна зміна і заміна співробітників - стандартне вливання нових кадрів в робочий колектив. Саме тому в робочих колективах на підприємствах, в компаніях, найчастіше трапляються співробітники самого різного віку.

Такі відмінності у вікових категоріях співробітників, на думку багатьох психологів, йдуть на користь колективу. Але в цьому є як свої мінуси, так і плюси.

Вікові категорії працівників, як правило, діляться на такий класичний вік:

18-25 років (Молоді працівники у компанії, на виробництві, які, як правило, відчувають зневагу до авторитетів, мають завищені вимоги до оплати праці, бажають отримати бажане відразу),

25-35 (Класичний вік працівників на підприємстві, які вже мають інформаційну базу, а також накопичені вміння. Вони добре володіють сучасними технологіями, знають, чого бажають),

35 і вище (Компетентні фахівці, які прагнуть до стабільності, впевненості у завтрашньому дні, працьовиті та відповідальні. Володіють сучасними технологіями на стільки, на скільки їм дозволяє вік).

Плюси спільної роботи співробітників різних віків.

Найбільший плюс спільної роботи співробітників різного віку полягає у тому, що і ті, і інші можуть скористатися обставинами і вилучити користь від спільного спілкування. Старша категорія співробітників може скористатися вміннями молодих і перейняти досвід роботи з інформаційними технологіями. Для молодих і менш досвідчених працівників старша категорія фахівців представляє можливість перейняти практичний досвід і навички роботи. Вони можуть стати справжніми наставниками у професійній діяльності.

Мінуси спільної роботи фахівців різних віків.

До мінусів спільної роботи фахівців різних вікових категорій, звичайно, відноситься різниця в поглядах на життя і різні життєвих принципах, які деколи не дають знайти компроміс для обох сторін.

Різниця у віковому складі робочого колективу - неминучий і необхідний фактор, який не тільки привносить креативне мислення, але і нові погляди, які спрямовані на розвиток.

Читайте також: Зміни до КЗпП, липень 2016 і Що робити, коли змінилося керівництво?


08.08.2016 13:57
» »
Мы у Facebook


Реклама


Copyright Pracja.com.ua privacy policy