Реєстрація
Вхід
» »

Як створити ідеальну робочу обстановку?

Багато роботодавців вважають, що сувора, без будь-яких надмірностей, обстановка в офісі допомагає співробітникам налаштуватися на робочий лад. Однак, на думку вчених, нестандартна обстановка підвищує працездатність співробітників, що робить робочий процес більш продуктивним. Навіть найпростіше приміщення можна модернізувати і зробити максимально зручним для себе.

Отже, що фахівці порталу робота у Рівне радять для створення ідеальної робочої обстановки?

Додати рослини. Так, саме зелені рослини покликані підняти настрій і збагатити офіс киснем. Облаштуйте своє робоче місце улюбленими декоративними рослинами і ви відчуєте величезну користь від них. Відмінно нейтралізують шкідливий радіаційне випромінювання від екрану монітора кипарис, туя, кактус. Вологість повітря добре підтримують папороть, цикламен, різні види фіалок.

Округліть простір. Округлі меблі сприймаються позитивніше, а також стимулюють до роботи частини мозку, що відповідають за творчість.

Прикрасьте робоче місце улюбленими предметами і аксесуарами. Фотографія, сувенір або інша річ, що зв'язує вас з приємними спогадами і враженнями, дозволить на деякий час розслабитися, підняти собі настрій. Але не перестарайтеся з цим, адже робоче місце є частиною вашого ділового іміджу.

Не забувайте про правильне освітлення. Від надмірно яскравого або тьмяного штучного освітлення очі напружуються і втомлюються. Добре, якщо в кабінеті достатньо сонячного світла. Це позитивно позначається на самопочутті та настрої.

Порядок на робочому місці допоможе сконцентруватися на важливих завданнях, збереже ясність думок. Крім того, налаштуйте під себе робочій простір: стілець, стіл, розташування офісної техніки.

Якщо робота дозволяє, то можна влаштувати собі приємний музичний супровід. Вченими доведено, що легка фонова музика стимулює абстрактне мислення і налаштовує мозок людини на креативний робочий режим. Саме тому такі громадські місця, як кафе, парки, набережні, притягують творчих людей. Працюйте і насолоджуйтесь.

Читайте також: Навіщо потрібні повторні співбесіди і Чи варто брати на роботу молодого працівника без досвіду.


28.06.2015 13:35
» »
Мы у Facebook


Реклама


Copyright Pracja.com.ua privacy policy