Реєстрація
Вхід
» »

Як знайомитися з новим колективом

Справити перше враження можна лише одного разу, адже від нього залежить багато чого в розвитку подальших відносин. За даними дослідження нашого ресурсу Вакансії у Києві і Україні, у подальшому розвитку відносин нового співробітника з колегами по роботі відіграє значну роль, саме такої думки дотримуються 18% опитаних респондентів.

Але виникає питання, як же насправді вгадати, як сподобається новим колегам по роботі, можна поцікавитися безпосередньо у співробітника відділу кадрів, (з ним ви все одно зустрінетеся першим в новій компанії) які стосунки між співробітниками, їх вік, і прийнятий в компанії на вашій посаді дрес-код. Це інформація допоможе вам підібрати правильний підхід до товаришів по службі.

І навіть якщо співробітник відділу кадрів вам скаже, що колеги, звертаються один до одного на "ти", не бажано спочатку всім тикати, звертайтеся на "ви" навіть до колег які молодше вас за віком і посадою, принаймні до того моменту, поки не відчуєте, що ваші відносини в новому колективі налагодилися, і ви можете собі це дозволити, або поки колеги не попросять самі для простоти спілкування перейти на "ти". Так само в цьому питанні головне не перестаратися, адже перестаравшись в своїй ввічливості, ви цілком можете отримати репутацію ханжі.

Виходячи на нову роботу обов'язково необхідно розставити пріоритети, що для вас важливіше, безпосередньо робота, хороші відносини з колегами, чи може бути з керівником? Погнатися за двома зайцями все одно не вийде і доведеться вибирати, так що цей момент треба обміркувати для себе заздалегідь.

Не беріть участь з перших же днів в офісних плітках, а вони є в кожному колективі, не обговорюйте керівника і співробітників з іншими. Зробіть вигляд, що поки тільки розбираєтеся з суттю даних питань, для новачків це цілком нормально. Постарайтеся максимально на перших порах дотримуватися нейтралітету у всіх питаннях, навіть у тих випадках, коли ви явно бачите хто правий, бажано не піддаватися спокусі висловити свою різку думку.

Вивчайте своїх колег, можливо, вам доведеться проробити разом не один рік, а негативну думку, залишене спочатку, перебороти потім буде дуже складно, і піти на це може не місяць і навіть не рік. Зрозумійте систему цінностей вашого колективу.

Так само не варто з перших днів нахвалювати начальство, це реальна можливість здобути славу підлабузника. Не лізьте в розмову зі своїми байками – цілком можливо, що у колективу відмінне від вашого почуття гумору.

Пам'ятайте головне, спочатку ваша позиція повинна бути вичікувальною, придивиться, обміркуйте, більше слухайте, а менше говоріть, в майбутньому ви встигнете надолужити своє.

Читайте також: Як знайти нову роботу не звільняючись із старою і 5 основних помилок при пошуку нової роботи.


26.05.2015 15:22
» »
Мы у Facebook


Реклама


Copyright Pracja.com.ua privacy policy