Реєстрація
Вхід
» »

Найбільші помилки в побудові відносин з керівником

Які найбільші помилки можна допустити при взаєминах з керівництвом? Якщо виключити очевидні, наприклад спроби начистити йому ріпу у відповідь на необґрунтовану критику?

Нижче наведено три, які найбільш часто зустрічаються. Якщо б ми не були свідком таких випадків, коли люди не розуміли їх суті, або просто не хотіли розуміти, ми б про них не писали, тому не треба нас називати капітанам очевидність. Сьогодні розмовляємо з фахівцями сайту робота у Дніпрі.

Публічні суперечки

Що більше всього на світі люблять жінки, геї і начальники? Відповідь очевидна – ненапад на себе. Звичайно, ненапад на себе любить більшість людей, але ці три категорії більше інших. Робота керівника полягає в управлінні колективом, і найбільшe головну біль доставляє публічний підрив його авторитету.

У декого буває хибна думка, що сперечаюся з керівництвом, можна показати себе сильною, вольовою людиною, і потенційним кандидатом на підвищення. Ні, ні, і ще раз ні. А якщо вже розбіжність принципова, сперечайтеся наодинці.

Самовиправдовування

Також дуже сильно дратує, коли співробітник занадто хитрий, і навіть при відвертих помилках не хоче визнавати свою провину. У цьому випадку доводиться витрачати додаткові зусилля на те, щоб переконати його в його власній неправоті, не кажучи вже про те що це готує ґрунт для майбутніх конфліктів.

Тому, найкраще що можна зробити при якщо дійсно зробили помилку – визнати провину і взяти відповідальність, хоча б моральну. Керівництво любить коли хоча б частину відповідальності забирають з їх не завжди могутніх плечей. Нести відповідальність постійно, і за все, варто багатьох психічних зусиль, і кращий спосіб налагодити стосунки – підставити своє плече під цю тяжку ношу.

Не самостійність

Багато хто думає, що перепитуючи і турбуючи керівництво з кожної дрібниці, можна показати себе виконавчим співробітником, а таких цінують. Але, старанність цінується не всяка. Несамостійна старанність доставляє тільки головний біль, тому що буває простіше зробити все самому, ніж доручити справу сліпому кошеняті, тримаючи його під невсипущим поглядом.

Найбільша мрія будь-якого начальника – щоб ввірений йому відділ працював без його участі. Стати незамінною людиною дуже просто – виконати цю маленьку мрію. Удачі!

Читайте також: Як роботодавець ставиться до ваших профілів у соцмережах? і Чому ви звільнилися з минулої роботи? Універсальна тактика відповіді.


26.10.2015 13:31
» »
Мы у Facebook


Реклама


Copyright Pracja.com.ua privacy policy