Реєстрація
Вхід
» »

Знайти хорошу роботу без вищої освіти

«Будеш погано вчитися — підеш вулиці мести», - слова, які батьки повторюють як мантру впродовж багатьох поколінь.

Чомусь вважається, що лякаючи дитину двірником, дорослий «заговорює» маленьку людину на безбідне і світле майбутнє. Може бути, саме тому в нашій країні професії, пов'язані з підтриманням порядку і чистоти м'яко кажучи не користуються популярністю.

За офіційними даними, лише 54% українців у віці від 25 до 64 років закінчили різні інститути.

Виходить, що інша половина громадян нашої країни приречена на сумне життя без грошей і перспектив? Врозріз набридлій думці, наявність освіти рідко стає гарантом працевлаштування.

Існують деякі фактори, які криють карту «вишки».

Чому колишній відмінник і улюбленець викладачів стоїть в чепчику за прилавком магазину, а трієчник і нехлюй заправляє багатомільйонною корпорацією? Причина тому — талант.

Талант з лишком покриває відсутність кваліфікаційних кірочок. В історії багато доказів того. Згадайте Білла Гейтса чи Стіва Джобса — що їх об'єднує? Крім того, що вони мільярдери, ці бізнесмени не мають диплома про вищу освіту і ,чесно сказати, просто нехтували академічними знаннями. Проте в їх випадку запорукою успіху стала акуляча хватка, прозорливість і талант до підприємництва.

Як ще талант може допомогти влаштуватися в житті? Сьогодні існують сотні варіантів роботи, для яких відсутність в\о не критична.

Найбільш оплачуваними і престижними професіями є професії в сфері IT. Тут зможуть себе проявити як закоренілі технарі, так і творчі гуманітарії.

Програміст-розробник, тестувальник, seo-спеціаліст, веб-дизайнер, копірайтер — це лише мала частина IT-спеціальностей, якими можна оволодіти самостійно.

Робота в б'юті-індустрії також не вимагає спеціальної освіти, але є досить прибутковою справою.

Працьовитість і бажання працювати — ще один спосіб зайняти місце під сонцем без диплома. Керівники компаній відзначають, що часто випускники престижних вузів не дотягують по знаннях навіть до самої простої посади, а їх поведінка залишає бажати кращого.

HR-фахівці зізнаються, іноді простіше найняти кандидата без освіти і навчити його всьому своїми силами. Але, звичайно, до такої тактики можуть вдатися не всі.

Наприклад, навряд чи хтось при здоровому глузді найме хірурга без освіти, але з великим бажанням працювати.

Розраховувати на внутрішнє навчання можна в наступних сферах: продажі, робочі , адміністративний і домашній персонал, і автомобільний бізнес.

У сучасному світі гроші можна заробити практично з повітря — головне знати, що зараз в тренді. Віяння моди, стиль життя та інші ефемерні поняття є одним з найбільших трафіків заробітку.

Тільки вдумайтеся - инстаграмщиці, блогери і всілякі коучі заробляють мільйони! Для цього не потрібно ні освіти, ні яких-небудь специфічних вмінь.

Фітнес-індустрія теж знаходиться на піку популярності. ЗСЖ і культ спортивного здорового тіла роблять свою справу — сьогодні персональний тренер є однією з найбільш високооплачуваних професій.

Для того, щоб почати працювати фітнес-тренером достатньо закінчити місячні курси.

Чи є сенс відгукуватися на вакансію з вимогою про наявність диплома?

Краще чесно зізнатися собі, без вищої освіти шлях в деякі професії закритий. У цей список можна включити сферу топ-менеджменту і вузько-спеціалізовані сфери типу медицини, науки і фінансів.

Виходить, що в цьому випадку відгукуватися на вакансії безглуздо, але ж, в інших — абсолютно прийнятно.

Якщо у Вас є досвід роботи та бажання розвиватися — фортуна на вашому боці. Згідно з останніми даними ринку зайнятості, у 2017 роботодавці воліють досвід молодості, а посидючість амбіціям.

Також рекомендуємо вам прочитати: Жити не можна працювати і Чи можна шантажувати роботодавця?


03.04.2017 14:13
» »
Мы у Facebook


Реклама


Copyright Pracja.com.ua privacy policy