Реєстрація
Вхід
» »

Стабільність - ознака майстерності...або пасивності?

Для західного ринку праці часта зміна місця роботи (раз на 1-2 роки) давно є нормою. Потроху ці віяння дійшли і до нашої країни: почалося все зі сфери інформаційних технологій. Тут компанії постійно борються за хороших IT фахівців, переманюючи їх один в одного.

На жаль, не всі українські HR встигли перебудуватися під нові реалії ринку праці. З власного досвіду можу сказати, що на співбесідах досі чіпляються до недовгого стажу в якій-небудь організації, намагаючись всіма силами випитати причину звільнення. Так і в головах шукачів мало змін: багато терплять ненависну роботу заради "стажу" і навіть вважають "непристойним" звільнятися менш, ніж через 2 роки.

Проте, у всьому іншому світі, часта зміна роботи вважається нормою, особливо у людей віком 18 - 28 років і, навпаки, молоді люди з досвідом роботи більше 5 років в одній компанії, викликають подив. Логіка тут проста - у цьому віці у кожного є можливість шукати своє професійне призначення без особливих наслідків для кар'єри. Але за таких обставин, з проблемою працевлаштування зіткнеться більш старше покоління - люди з різних причин втратили роботу, якій вони присвятили більше 10 і навіть 20 років. Справа в тому, що в переважній більшості компаній, посаду HR-менеджера також обіймає молодий фахівець, для якого ваш довгий термін роботи на одному місці не здасться плюсом, а скоріше ознакою професійної відсталості і пасивності.

Як переконати ейчара у тому, що ви цінний кадр?

1. Згадайте, а краще запишіть, чого ви навчилися і чого досягли за роки роботи на попередньому місці. В даному випадку, скромність не стане кращою прикрасою - сміливо розповідайте про свої робочі заслуги і кваліфікацію.

2. Уважно вивчіть вимоги до бажаної посади і відзначте для себе пункти, в яких ви найбільш сильні. Під час інтерв'ю згадайте про них і детально розкажіть, чому саме ви і ваш досвід необхідний компанії.

3. Для фахівця будь-якої сфери важливо володіти актуальною інформацією своєї тематики. У бесіді з HR фахівцем продемонструйте, що ви розбираєтеся в останніх новинках і слідкуйте за новинами бізнесу.

4. Мабуть, найважливіше правило - будьте позитивним і не скаржтеся на попереднє місце працевлаштування. Розповідайте про колишню роботу з позитивним ентузіазмом - це підкупить, навіть самого скептично налаштованого інтерв'юера.

Читайте також: Які питання потрібно задавати на співбесіді і Робота на своїх умовах, як домовитися про високу зарплату на співбесіді?


30.05.2016 12:22
» »
Мы у Facebook


Реклама


Copyright Pracja.com.ua privacy policy